Srpen 2012

31. 8. 2012

31. srpna 2012 v 17:03 | M. |  Jídelníček
Snídaně: cereálie Fitness s mlékem
Svačina: jogurt Activia Musli
Oběd: kuřecí prsa 'na vodě' + těstovinový salát
Svačina: chleba Psyllium + kuřecí šunka
Večeře: Nic

Pití: 3l Prolinie
Pohyb: procházka se psem , 50 sklapovaček

Dneska je to nic moc, navíc jsem svačila až teď, tak nevím, jestli má cenu vůbec večeřet, poslední jídlo jím totiž většinou tak kolem té páté-půl šesté a za půl hodinu ještě vážně hlad mít nebudu a ani nehodlám jíst a později se mi už jíst moc nechce. tak to vypadá , že jsem dneska bez večeře. jinak na sobě začínám pozorovat první změny, jsem za to moc ráda:) není to moc vidět , ale já už si toho všímám .

Tumblr_m7irx8hmrv1qmvqb0o1_500_large

30. 8. 2012

30. srpna 2012 v 17:30 | M. |  Jídelníček
Snídaně: dva plátky kuřecí šunky + celozrný chleba
Svačina: Nic
Oběd: Panini se šunkou a sýrem
Svačina: cereálie Fitness s mlékem
Večeře: těstovinový salát s tuňákem

Pití: káva, prolinie 2l, džus
Pohyb: celé dopoledne chůze.

Dneska jsem jela do Brna, takže jsem dopoledne neměla čas moc jíst a potom jsem si v nějaké pekárně koupila Panini. Je to takový toast z bílého pečiva (!!!) , zapečený se šunkou a sýrem. Moc dietní to asi nebylo, ale přišla mi to jako nejlepší volba, nic lepšího zkrátka neměli. Kromě toho bílého pečiva by tam ale nemělo být nic tak tučného. Navíc jsem ani nesvačila, tak je to jedno. Na cvičení dneska kašlu, dneska jsem se nachodila vážně hodně. Jdu si udělat ten salát, mějte se:)

A1rliw6ccae3l7w_large

29. 8. 2012

29. srpna 2012 v 16:41 | M. |  Jídelníček
Snídaně: 120g Activia + musli
Svačina: 30g kuřecí maso + chleba
Oběd: zeleninová polévka + kučecí stehno + chleba
Svačina: ovocný knedlík !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Večeře: cereálie s mlékem

Pití: 3l Prolinie, káva
Pohyb: chůze, cca 30 minut

Dneska jsem jedla fakt hodně, zítra se musím omezit. Ještě ten ovocnej kledlík , za to bych si nejradši vrazila facku. I to kučecí na svačinu! Bože, já jsem vážně hrozná, zítra se musím polepšit. Když já mám POŘÁD hlad, pořád, pořád, pořád. Pořád bych jedla, krotím se jen tak tak. Ale je pravda, že už ty změny na sobě začínám trochu vidět, i když je to pár dnů. Vážit se ale nebudu, i když mě to láká. Na váhu stoupnu, až uvidím opravdové změny.

Tumblr_m9f5dnjhbj1r4oulao1_500_large

28. 8. 2012

28. srpna 2012 v 17:24 | M. |  Jídelníček
Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: zeleninový salát s kuřecími kousky
Svačina: Nic
Večeře: jogurt Activia

Pití: 3l Prolinie
Pohyb: Nic

Dneska jsem nějaká nenažraná, pořád mám hlad. Byla jsem na obědě s tátou , takže jsem si zase něco musela dát. Ale někdy tu hladovku vydržím , až bude příležitost! Po tom salátu už sem si řekla, že je to stejně jedno a dala jsem si jogurt, dobrý no.

Mndag-009_195629571_large

Psyllium

27. srpna 2012 v 18:27 | M. |  Tipy na hubnutí
Rozhodla jsem se vyzkoušet dostupnou, zdravou metodu hubnutí a to sice psyllium. Může se brát jak v podobě klasických tablet, tak v podobě sušenek, tyčinek nebo celozrného chlebu. Já jsem zatím zkoušela poze chléb a funguje dokonale. Vyvolává pocit falešného zasycení a snižuje chuť k jídlu. Když dostanu hlad, dám si plátek, dva chleba s obsahem psyllia a na delší dobu hlad opravdu přejde. Chtěla bych ho v budoucnu zkusit i v podobě třeba těch sušenek, nebo tyčinek. Navíc technicky po psylliu prý není možné přibrat! Obsahuje naprosto minimální zanedbatelné množství kalorií. Používá se ale k více věcem, než jen k redukci váhy. Pomáhá také k odstranění akné, očišťuje trávicí trakt, snižuje riziko rakoviny tlustého střeva a konečníku, zmírňuje únavu, stres a migrény, vyvolané nedokonalým vyprazdňováním, celkově zlepšuje kvalitu pleti a její pěkný vzhled, neobsahuje žádné cukry ani tuky.


tohle jím já, dá se, myslím, koupit normálně v pekárně.27. 8. 2012

27. srpna 2012 v 17:02 | M. |  Jídelníček
Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: třetina řízku, celozrný chléb
Svačina: Nic
Večeře: Nic

Pití: 3,5l Prolinie, káva
Pohyb: procházka se psem (cca 45 minut), 50 sklapovaček

Chtěla jsem dneska držet hladovku , ale šli jsme k babičce na oběd, takže něco jsem sníst musela. Bylo to ale pár soust, takže nic převratnýho. A vím, že ještě není konec dne, ale já si věřím , že už nic nesním :D

Tumblr_lz90zhkxxi1r6sm18o1_500_large

26. 8. 2012

27. srpna 2012 v 11:40 | M. |  Jídelníček
Snídaně: slanina s celozrným chlebem
Svačina: Nic
Oběd: trochu těstovin
Svačina: Nic
Večeře: malé kuřecí stehno

Pití: kafe, fanta, prolinie (dohromady asi tak 2,5l)
Pohyb: Nic

P.S.: Včera jsem ještě oficiálně nezačala, nejedla jsem až od pěti hodin večer.

44312876_large

Vítám

26. srpna 2012 v 21:31 | M. |  Mou rukou
Ahoj, takže tímto článkem vás chci přivítat na mém novém blogu a snad vám tak i vysvětlit důvod jeho vzniku a jeho následný obsah. Jak bych začala, jmenuji se Michaela, na blogu budu vystupovat pouze jako M. a je mi 15 let. Měřím 156 cm a vážím 53 kg. Teď se dostáváme ke kámenu úrazu. Chystám se zhubnout, a to dost radikálně a proto jsem si založila tento blog. Bude mi sloužit jako něco na způsob hubnoucího deníku, kam si budu zapisovat, co jsem snědla, občas něco napíšu a možná, až se odvážím a uvidím pokroky, dám sem i nějaké fotky. A proč jsem se tak najednou rozhodla zhubnout? Ona se moje váha tak vždycky pohybovala kolem 50ti kilogramů a jsem taková, jak bych to řekla, prostě oblejší, hlavně v oblasti stehen. Asi bych o sobě neřekla, že jsem tlustá, ale teď už ano. Teď už se tomu nevyhnu. Prostě mé tělo se mi naprosto hnusí, nevidím na něm nic hezkého, příčí se mi, že vypadám, tak, jak vypadám a tudíž se sebou nemůžu být nikdy spokojená. Nechci se dívat do zrcadla, nechci se vážit, nechci se dívat na hubené holky. Stydím se na sebe. A protože se v tomhle stavu naprosto dusím, rozhodla jsem se, že s tím něco udělám. A protože jsem hrozně líná a netrpělivá , takže prostě nezhubnu klasickou dietou, kdy bych měla jíst zdravě a cvičit a zhubla bych kilo za rok, ale začnu tím, že budu držet hladovku a potom budu přežívat o zelenině. Nemám vůbec silnou vůli, ale doufám, že to vydržím. Musím. Chtěla bych občas držet hladovku a potom už jenom zelenina a hodně hodně hodně vody. Moje vysněná váha je 40 kg, mě ale bude stačit 43kg. Takže chci zhubnout 10 kg. Nejvíc se bojím, že zhubnu v oblasti prsou, ale jsem s tím smířená. Budu muset zkrátka něco obětovat. Takže začínám od zítřka;)

Tumblr_lpxxxyrmfg1qj0387o1_500_large

Anzvq-4ciaic-aw_large

Tumblr_lidd7a6dmy1qfateqo1_500_large