Prosinec 2012

16. 12. 2012

16. prosince 2012 v 21:19 | M. |  Jídelníček
Snídaně: mléko + cereáli Fitness
Oběd: kuřecí prsa obalené cereáliemi + kečup + okurek
Svačina: bílý jogurt + mandle
Svačina: kukuřice na másle
Večeře: kuřecí prsa obalené cereáliemi + žitný chléb

Navíc: perníčky + dvě Mozartovy koule

Pití: Prolinie (cca 2.5l)
Pohyb: Nic

Tak jo, řekla jsem si, že si dám něco sladkého, ale mám výčitky. Takhle bych celé Vánoce jíst nemohla. Perníčky už stejně skoro došly, takže na těch si už tolik nepochutnám a osatnímu sladkému se vyhnu. Uvolněný režim pořád platí, ale budu se snažit. Nevím, jestli budu psát jídelníčky, možná ano, ale spíš ne:D

Tumblr_mdstnw9kah1rlq0hpo1_250_large

15. 12. 2012

16. prosince 2012 v 21:19 | M. |  Jídelníček
Jídlo - cottage sýr, žitný chléb, 1/2 bílého rohlíku , 1/2 párku, pár rozinek v čokoládě, vafle s bánánem a šlehačkou , kaiserka, roztírací sýr (nevím jaký)

Pití: punč, Prolinie, čaj
Pohyb: celý den chození po Vídní + tanec na diskotéce

Včera jsem byla v té Vídní a to jídlo podle toho teda vypadá:D Po x měsících jsem měla bílé pečivo. A ty vafleeeeeeeee, nikdy jsem nic lepšího nejedla, nikdy, nikdy, nikdy. Koupila jsem si termosku ve Starbucks, tak si do ní budu dělat zelený čaj:) Snad jsem aspoň polovinu toho jídla vychodila a vytancovala:D

A 14. 12. jsem měla normální jídelníček. Už si teda nepamatuju, co jsem jedla, ale jedla jsem normálně, žádné sladké , nic. Dokonce ani perníčky:) A byla jsem na tom vánočním kamionu, bylo to dobrýy:) a celkem jsem se nachodila, byla zima:D)

Tumblr_mdycf5tjtu1rqmuhto1_500_large

13. 12. 2012 and some news about me

13. prosince 2012 v 20:10 | M. |  Jídelníček
Snídaně: kaiserka + cottage sýr
Svačina: celozrný rohlík + debrecínská šunka + rajče + salát
Oběd: rýže + mléko + vajíčko
Svačina: kaiserka + cottage sýr
Večeře: 1/2 kuřecího stehna + žitný chléb + pár perníčků

Pití: káva + Prolinie + voda (cca 2l)
Pohyb: Nic

Ten oběd, abyste pochopili, o co jde. Dělá to babička a je to moc dobrý, je to sladký, takže tam asi byl i nějakej cukr, ale já jsem si to už cukrem neposypávala, takže ho tam nebylo tolik. No, prostě je smíchaný spolu, určitě to znáte:D Mám to hrozně ráda, ale sladký obědy už dlouho nejím. Příští středu budu mít teda jablkový závin (školní oběd), ale jinak nic moc.

11 dní do Vánoc!

Tumblr_m5kdwkhm2v1r7yeblo1_500_large


Jinak jsem dneska byla na té gynekologii a řekli mi, ať už nehubnu. A to jsem si ještě řekla půl kila navíc, nevážili mě. Samozřejmě, že nehodlám přestat hubnout, ale asi pomaleji. I když teď už hubnu dost pomalu. Nevím, musím si to nechat projít hlavou a hlavně musím počkat, až dostanu měsíčky. Mám i cystu na vaječníku, byla jsem s tím už jednou na operaci a vytvořila se mi tam znova. Ale až budu mít měsíčky, měla by se mi odstranit sama, když ne, tak se bude zvětšovat a nevím, co bude. Proto je tak důležitý, abych ty měsíčky dostala, prostě už je fakt musím dostat. Do hubnutí se pustím naplno až od nového roku, přísný jídelníček. Samozřejmě, že jsem pořád na dietě, ale sami vidíte, že to teď není nejlepší. Prostě teď to musím trochu zvolnit.

Ani to cvičení mě nebaví. Jsem hrozně ve stresu kvůli škole a půl hodiny denně je pro mě dost času. Kdyby to aspoň mělo nějaký výsledky, tak bych v tom možná i pokračovat chtěla, jenže žádný zázrak to není. Když si představím, že jsem teprve v půlce, jsem celá otrávená a leze mi to na nervy. Přes svátky chci mít pokoj. Chci mít pokoj, jsem z toho všeho vážně vyčerpaná, nemám absolutně na nic čas, nemám čas na věci, na který bych chtěla mít čas a to cvičení mě prostě nebaví. Myslím si, že i tak mám pohybu dost. Prostě teď potřebuju klid. Za 11 dní jsou Vánoce a já jsem otrávená, protivná a bez nálady, a tak to nechci. Chci na Vánoce 2012 vzpomínat jako na každý jiný, ne jako na ty, kdy jsem musela každý den cvičit, nic si nedopřávat a držet přísnou dietu kvůli těm blbým 5kg, který chci ještě zhubnout a můžu je zhubnout, kdy chci.

Takže moje každodenní cvičení se tak nějak na dva tři týdny pozastavuje. Jídelníček si budu snažit hlídat, ale bez výčitek. Nevím, jestli sem budu teď přes ty Vánoce psát. Mám toho vážně po krk. Když jsem začínala s hubnutím, myslela jsem si, že to bude skvělé, že se budu cítit lépe, budu mít víc energie, cvičení pro mě bude zábavné, budu se cítit prostě líp. Je to úplně naopak. Jsem vyčerpaná, bez energie, asi na mě něco leze, nebo nevím, snad to přejde do konce týdne, jsem večně unavená, cvičení mě vážně nebaví a ty malé výsledky, které vidím mi teď přes svátky za to nestojí. A se zdravotními problémy navíc jsem absolutně nepočítala, to mám jako takový malý bonus. Chci zhubnout do léta, abych vypadala dobře v kraťasích, plavkách a tílečkách. Teď přes zimu v těch baggy věcech je to stejně jedno. Nevzdávám to, ale potřebuju si dát prostě po víc jak čtyřech měsících pártýdenní pauzu.

Do toho ta škola. Nebudu vám tady vykládat, kolik toho na každý den máme, ale vážně prostě se to nedá. A když do toho mám ještě půl hodiny cvičit (vemte si, že za tu dobu bych se třeba naučila do jednoho předmětu), tak mi toho času moc nezbývá. Teď ještě musím dělat laborku do chemie, učit se matematiku, kterou absolutně nechápu, učit se na informatiku, do které nám ani neřekla, z čeho píšeme a vypracovávat aktuality do občanky. Takže ne, na to cvičení vážně čas nemám.

Tak se tu přes zimní svátky mějte, asi sem občas napíšu, jídelníčky možná přidávat budu, ještě uvidím. Jenom prostě pozastavuju moje cvičení s Jill a tolik to nehrotím, to je všechno. Nádherně si užiju svátky i se vším, co k tomu patří, zlepším si známky ve škole a nebudu se kvůli všemu tak stresovat. Vždyť pozítří jedu do Vídně:) Tak si užívejte svátky a mějte se:)


moje snídaně:3

12. 12. 2012

12. prosince 2012 v 22:32 | M. |  Jídelníček
Snídaně: kaiserka + banán + papaya + karambola
Svačina: sójový rohlík + Activia bílá + musli
Oběd: čočka + 1/2 pšeničného chleba + vačejný bílek + pomeranč + okurek + celozrná sušenka
Svačina: kaiserka + cottage sýr
Večeře: kuřecí stehno + kaiserka + okurek

Pití: káva + Prolinie (cca 2l)
Pohyb: 30 day shred level 2

Mňaam , dneska jsem měla exotickou snídani:) Akorát mám v jídelníčku moc pečiva, to jsem trochu přehnala. Zítra jdu na tu gynekologii , přes tři měsíce nemám měsíčky, tak jsem zvědavá, co mi řekne. Doufám, že mi neřekne, abych přibrala. Taky jdu na očkování, šíleně se bojím, snažím se na to nemyslet (mám hroznej strach z jehel). Aspoň nejdu do školy, teda asi nejdu, možná až na odpolední vyučování, aby se neřeklo. Jinak pozítří je kamioon , tralalaa.

Jinak přáli jste si dneska něco ve 12:12? Dneska bylo to magický datum:) 12:12 12. 12. 2012 , zní to pěkně, řekla jsem to asi 12121212x za den:D Já jsem si toho přála hodně, doufám, že se mi všechno vyplní:) wow, a ještě ke všemu je to 12 dní do Vánoc:D ta 12 je dneska fakt všude:D

12 dní do Vánoc!

Tumblr_mdudgq3h2z1rjlryno1_1280_large

11. 12. 2012

12. prosince 2012 v 5:46 | M. |  Jídelníček
Snídaně: dva křehké plátky + banán + mandarinka
Svačina: Activia tvarohová + kaiserka
Oběd: malý plátek kuřecích prsou + miska salátu + dvě celozrné sušenky
Svačina: bílý jogurt + hrst mandlí + pár perníčků
Večeře: půlka kuřecího stehna + jedna a půl kaiserky

Pití: Prolinie
Pohyb: Nic

Včera se mi stala velice nemilá věc. Usla jsem asi v šest hodin večer a spala jsem až do rána. Nestihla jsem se naučit, nestihla jsem si umýt vlasy, nestihla jsem si zacvičit, napsat sem, udělat spoooustu věcí. Dneska jsem si teda přivstala, abych všechno stihla. Ale nesthíhám, ještě nemám ani vyfénovanou hlavu, nic:D No a jídelníček...Zase jsem zklamala s těmi perníčky, ale nebylo jich moc. Měla jsem včera šílenou žravku a prostě jsem se neovládla, příště, až budu mít nějaký chutě, tak si dám radši ovoce. A nebude to za dlouho:3

13 dní do Vánoc!


Tumblr_mdrkrnjy0d1rl73fpo1_500_large

10. 12. 2012

10. prosince 2012 v 19:45 | M. |  Jídelníček
Snídaně: cottage sýr + dva křehké plátky + bluma + menší mandarinka
Svačina: Activia bílá + 20g musli
Oběd: sójový rohlík + Activia vanilková tvarohová + celozrná sušenka
Svačina: cottage sýr + celozrný rohlík
Večeře: celozrný rohlík + kuřecí debrecínka + kedlubna

Pití: Prolinie
Pohyb: 30 minut chůze po městě + 30 day shred level 2

V celým Vyškově nemají tmavý pečivo, vážně. Fakt skvělý, když musíte jít na druhej konec města pro jeden sójovej rohlík. Chápete, že už za dva týdny jsou Vánoce? A v pátek je tady Coca-cola kamion! Jinak s jídelníčkem spokojená jsem, možná moc pečiva, ale dneska jsem odolala všemu! Celozrná sušenka je tradice, to se nepočítá:D Tak fajn, odolala jsem všemu, až na celozrnou sušenku. Té ale snad neodolám nikdy, bože, je tak dobrá.

14 dní do Vánoc!

2ppv4lifj7y_large

9. 12. 2012

9. prosince 2012 v 19:56 | M. |  Jídelníček
12:30 - pečená žebírka s pikantní omáčkou + celozrný rohlík + mandarinka
14:00 - dva křehké plátky + banán
16:30 - Activia bílá + 20g musli
18:00 - ovesná kaše s malinami (66g suché směsi) + paprika

Pití: Prolinie
Pohyb: 30 day shred level 2

Zatracený žebírka! Fakt mě serou. Ale jak jsem řekla, tento měsíc mi bude stačit, když nepřiberu, nebo zhubnu jenom trochu. O víkendech je doma a všude hrozně moc lákadel, zítra to bude snad lepší. Dneska jsem celý den odpočívala a stejně jsem unavená, nevím, jestli na mě něco neleze. A pořád mám hlad. A nechce se mi učit. Ale měla bych začít, na zítřek toho není zrovna málo.

15 dní do Vánoc!


Tumblr_mdpvyhwszc1rl4vpno1_500_large

8. 12. 2012

8. prosince 2012 v 22:53 | M. |  Jídelníček
Snídaně: Activia bílá + 20g musli
Svačina: Nic
Oběd: jedno a půl kuřecího křidýlka + kaiserka + mandarinka
Svačina: celozrné sušenky Corneli + káva
Večeře: kuřecí stehno + celozrný rohlík + paprika

Pití: káva + borůvkový džus + Prolinie
Pohyb: 5 hodin chůze

Božee, bolí mě nohy. Ale mám dárky pro všechny a nový galaxy svetr:3 Jsem spokojená. S jídelníčkem také, víceméně. Zítra už to bude horší, musím uklízet a učit se. Nechce se mi no, ale musím. Dnešek byl fakt skvělej. I včerejší párty byla skvělá:) A příští víkend Vídeň, těším se jak malá:') A VÁNOČNÍ KAMION! juhuu juhuu juhuu.

Zítra začnu 30 day shred level 2:) Dneska už se mi nechtělo , jsem hrozně unavená, dojela jsem pozdě z Brna a jsem prostě mrtvá:D Ale zítra du na to, snad nechcípnu.

16 dní do Vánoc!

643903_445827525469682_719873336_n_large

7. 12. 2012

7. prosince 2012 v 18:47 | M. |  Jídelníček
Snídaně: pšeničná tortilla (40g) + cottage sýr + mandarinka
Svačina: Activia bílá + musli
Oběd: tmavá bagetka + sýr + vajíčko + hořčice
Svačina: Ovofit jahodový
Večeře: doplním

Pití: voda + Prolinie
Pohyb: 30 day shred lvl 1 + tanec na párty

Dneska je to hezký, až na tu hořčici, za to bych si omlátila hlavu o sebe. Jinak jsem se vážila a trochu jsem přibrala, jak do sebe každý den cpu ty perníčky, takže tohle musí přestat. Teď, když už vidím, že potom fakt něco začínám přibírat, tak končím. Poučila jsem se a perníčky vážně výjimečně a maximálně jeden nebo dva, víc ne! Ještě, že mám tolik pohybu, kdoví, kolik by na té váze bylo jinak. Ale nejsou to jen ty perníčky, vůbec jsem teď nejedla moc dobře, takže se musím zlepšit a musím to začít brát vážně. Přes prosinec si chci udržet aspoň těch 50kg, kdybych se dostala na 49kg, vůbec by mi to nevadilo:) Uvidíme, jak to bude, no stress:)

Jinak si jdu ještě zacvičit s Jill a pak mířím na párty do UP, tak se pokusím co nejvíc tancovat a už nic nejíst. Večeři si dám ale asi větší, uvidím no. Zítra jedu do toho Brna, celkem se těším:) Tak se mějte:)

17 dní do Vánoc!


Tumblr_luxc8mhz6w1qbfdy8o1_1280_large

6. 12. 2012

6. prosince 2012 v 20:50 | M. |  Jídelníček
Snídaně: Acitivia bílá + 20g musli
Svačina: sójový rohlík + Jogobella jahodová
Oběd: kuřecí stehno na zelí + pár brambor + dvě celozrné sušenky
Svačina: celerový salát s kuřecí šunkou a ananasem + hrst lískových oříšků
Večeře: 80g pšeničná tortilla + cottage sýr + mrkev + pár perníčků

Pití: voda + Prolinie
Pohyb: dvouhodinovka tělocviku (hrazda, posilovna, hry) + 1h spinning + 30 day shred lvl 1

Zítra mám poslední den s Jill level 1, od víkendu budu už dělat level 2. Snad to budu zvládat aspoň trošku. Jinak dnešek dopadl dobře. Z fyziky mě naštěstí nevyzkoušela moc jsem to neuměla, nechám se vyzkoušet v pondělí. No a zeměpis dopadl dobře na to, že sem si řekla, že se to naučím ráno a zaspala sem:D Klasika. Zítra píšeme matiku, chemii a informatiku. Chemii jsem ještě ani neotevřela a na informatiku se ani nemá cenu učit:D No, jsem zvědavá jak zítra dopadnu, ještěže už bude víkend.

Jinak nevím, kdy tady o víkendu budu. Zítra jdu na tu otvíračku do UB. V sobotu jedu nakupovat, dárky, něco na sebe a tak:) Hrozně se těším, viděla jsem na stránkách H&M šíleně nádhrenej svetr a přísahám, že jestli ho nebudou mít v obchodě, tak někdo dostane pecku. No a celou neděli asi zase budu nucená věnovat učení, na pondělí je toho hrooooozně moc. A zítra není trénink, celkem jsem se těšila, ale tak aspoň stihnu tu Jill. A asi máme pět hodin, nevím, jak to bude, ale prosiiim, ať jdeme brzo domuu.

18 dní do Vánoc!


Tumblr_mdgas9lbtf1qziv0io1_500_large