13. 12. 2012 and some news about me

13. prosince 2012 v 20:10 | M. |  Jídelníček
Snídaně: kaiserka + cottage sýr
Svačina: celozrný rohlík + debrecínská šunka + rajče + salát
Oběd: rýže + mléko + vajíčko
Svačina: kaiserka + cottage sýr
Večeře: 1/2 kuřecího stehna + žitný chléb + pár perníčků

Pití: káva + Prolinie + voda (cca 2l)
Pohyb: Nic

Ten oběd, abyste pochopili, o co jde. Dělá to babička a je to moc dobrý, je to sladký, takže tam asi byl i nějakej cukr, ale já jsem si to už cukrem neposypávala, takže ho tam nebylo tolik. No, prostě je smíchaný spolu, určitě to znáte:D Mám to hrozně ráda, ale sladký obědy už dlouho nejím. Příští středu budu mít teda jablkový závin (školní oběd), ale jinak nic moc.

11 dní do Vánoc!

Tumblr_m5kdwkhm2v1r7yeblo1_500_large


Jinak jsem dneska byla na té gynekologii a řekli mi, ať už nehubnu. A to jsem si ještě řekla půl kila navíc, nevážili mě. Samozřejmě, že nehodlám přestat hubnout, ale asi pomaleji. I když teď už hubnu dost pomalu. Nevím, musím si to nechat projít hlavou a hlavně musím počkat, až dostanu měsíčky. Mám i cystu na vaječníku, byla jsem s tím už jednou na operaci a vytvořila se mi tam znova. Ale až budu mít měsíčky, měla by se mi odstranit sama, když ne, tak se bude zvětšovat a nevím, co bude. Proto je tak důležitý, abych ty měsíčky dostala, prostě už je fakt musím dostat. Do hubnutí se pustím naplno až od nového roku, přísný jídelníček. Samozřejmě, že jsem pořád na dietě, ale sami vidíte, že to teď není nejlepší. Prostě teď to musím trochu zvolnit.

Ani to cvičení mě nebaví. Jsem hrozně ve stresu kvůli škole a půl hodiny denně je pro mě dost času. Kdyby to aspoň mělo nějaký výsledky, tak bych v tom možná i pokračovat chtěla, jenže žádný zázrak to není. Když si představím, že jsem teprve v půlce, jsem celá otrávená a leze mi to na nervy. Přes svátky chci mít pokoj. Chci mít pokoj, jsem z toho všeho vážně vyčerpaná, nemám absolutně na nic čas, nemám čas na věci, na který bych chtěla mít čas a to cvičení mě prostě nebaví. Myslím si, že i tak mám pohybu dost. Prostě teď potřebuju klid. Za 11 dní jsou Vánoce a já jsem otrávená, protivná a bez nálady, a tak to nechci. Chci na Vánoce 2012 vzpomínat jako na každý jiný, ne jako na ty, kdy jsem musela každý den cvičit, nic si nedopřávat a držet přísnou dietu kvůli těm blbým 5kg, který chci ještě zhubnout a můžu je zhubnout, kdy chci.

Takže moje každodenní cvičení se tak nějak na dva tři týdny pozastavuje. Jídelníček si budu snažit hlídat, ale bez výčitek. Nevím, jestli sem budu teď přes ty Vánoce psát. Mám toho vážně po krk. Když jsem začínala s hubnutím, myslela jsem si, že to bude skvělé, že se budu cítit lépe, budu mít víc energie, cvičení pro mě bude zábavné, budu se cítit prostě líp. Je to úplně naopak. Jsem vyčerpaná, bez energie, asi na mě něco leze, nebo nevím, snad to přejde do konce týdne, jsem večně unavená, cvičení mě vážně nebaví a ty malé výsledky, které vidím mi teď přes svátky za to nestojí. A se zdravotními problémy navíc jsem absolutně nepočítala, to mám jako takový malý bonus. Chci zhubnout do léta, abych vypadala dobře v kraťasích, plavkách a tílečkách. Teď přes zimu v těch baggy věcech je to stejně jedno. Nevzdávám to, ale potřebuju si dát prostě po víc jak čtyřech měsících pártýdenní pauzu.

Do toho ta škola. Nebudu vám tady vykládat, kolik toho na každý den máme, ale vážně prostě se to nedá. A když do toho mám ještě půl hodiny cvičit (vemte si, že za tu dobu bych se třeba naučila do jednoho předmětu), tak mi toho času moc nezbývá. Teď ještě musím dělat laborku do chemie, učit se matematiku, kterou absolutně nechápu, učit se na informatiku, do které nám ani neřekla, z čeho píšeme a vypracovávat aktuality do občanky. Takže ne, na to cvičení vážně čas nemám.

Tak se tu přes zimní svátky mějte, asi sem občas napíšu, jídelníčky možná přidávat budu, ještě uvidím. Jenom prostě pozastavuju moje cvičení s Jill a tolik to nehrotím, to je všechno. Nádherně si užiju svátky i se vším, co k tomu patří, zlepším si známky ve škole a nebudu se kvůli všemu tak stresovat. Vždyť pozítří jedu do Vídně:) Tak si užívejte svátky a mějte se:)


moje snídaně:3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama