5. 12. 2012

6. prosince 2012 v 4:54 | M. |  Jídelníček
Snídaně: suchá pšeničná tortilla + Acitivia bílá
Svačina: dětská přesnídávka + tři blumy
Oběd: pšeničná kostka + flora light + dva plátky kuřecí prsní šunky + mrkev + jablko + celozrná sušenka
Svačina: Activia bílá + musli
Večeře: nic

Navíc: perníčky + hrst kešu oříšků

Pití: Prolinie
Pohyb: 2h procházka

Včerejšek byl hroznej, hroznej, hroznej. Byl takovej zlomovej, prostě den, kdy už najednou máte všeho dost. Ve škole mě to začíná pěkně srat, pořád se učím a známky tomu teda fakt neodpovídají. Přitom je to shoda debilních náhod, což mě fakt štve. No, to je jedno. Každopádně to znamená asi to, že se budu muset učit ještě víc, což prakticky neznamená nic jinýho, než škola > doučko (vydělávat penízky,hah) > učení > spánek.

Spánek je další věc, která mě teď trápí. Jsem hrozně nevyspalá, potom často otrávená a usínám ve škole. Jako vážně, prostě usínám. Naspím průměrně asi šest hodin denně, ale někdy je to i mnohem míň. Většinou chodím spávat kolem 11-12 v noci, někdy později a většinou vstávám v pět, protože prostě nestíhám všechno udělat večer. Třeba zrovna včera jsem neměla ani chvilililililičku volného času, nezbyla mi ani blbá půlhodinka na cvičení. Domů jsem došla v osm, byla u nás ještě teta, jak odešla, šla jsem se učit. A potom rovnou spat. Chtěla jsem se aspoň jeden jediný den trošičku vyspat, i když i tak to nebude žádná bomba. Ale vážně se mi nechtělo o půl jedenácté do jedenácti cvičit.

Ani ten jídelníček se mi nelíbí. Teda jediný, co se mi na něm nelíbí, jsou ty věcí navíc. Ale tak ty perníčky jsem snad vychodila a kešu oříšky byla holt taková pozdní večeře. No co, nic s tím neudělám, budu se lepšit.

19 dní do Vánoc!


Top-taps-1111-g1_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama