Mou rukou

21. 4. 2013 - only one month till summer

21. dubna 2013 v 2:27 | M.
Tak nějak kolem půl třetí ráno jsem si uvědomila, že jsem za ty tři týdny hrozně přibrala. A nevím,co dělat. Tak hezky jsem se připravovala na tohle léto a pár týdnů před ním to přiberu zpátky. Byly to ovšem krásný tři týdny, nehlídat se. Ale ted to budou příšerný tři měsíce léta. Ale ještě není konec, mám čas něco přes měsíc, takže do začátku června svou váhu chci dotáhnout na přijatelných 48kg. Moje nejnižší váha je zatím 49kg a já ji chci překonat. Nebudu lhát, budu držet asi drastičtější dietu a budu se snažit každý den cvičit pilates. Nemám v plánu moc jíst, ale hodně pít. Jídlo je tabu. Zelenina a nízkotučné věci. Jestli to poruším, vážně se budu nenávidět. Těmihle dietami a cvičením bych mohla mít do léta hezkou postavu. Bude to akorát rozdílné v tom, že se budu zase hlídat jak šílená a budu z toho na nervy a protivná. A po létě to nejspíš přiberu zpátky. Ale upřímně mi to za to stojí. Ještě se teď učím španělsky tak nevím, jak to všechno budu zvládat. Nevím, jestli zase dokážu hubnutí postavit na první místo, když je tu teď tolik nových věcí. Ale budu se snažit stíhat školu, tanec, jídlo, pilates, španělstinu a všechno ostatní na jedničku. Je krásný, že jsem o půl třetí ráno takhle pozitivní, když nemám hlad, zítra to bude horší. Ale musím na sebe být tvrdá, protože jsem to fakt pokazila a nechci si říct, že jsem si to minulý rok všechno jen nalhávala a postavu mám pořád stejnou. Vím, že jsem se teď neměla tak přejídat a napravím to. Teď už vím, že to jde, že jde zhubnout. I, že jde přibrat. Doufám, že se mi to povede, držte mi palce!

Large

how am I?

8. dubna 2013 v 0:01 | M.
Delší dobu jsem se neozvala, neměla jsem vůbec čas. Snad tento týden bude lepší:) Měli jsme hodně učení, takže jsem neměla moc času počítat si kalorie a přispívat na blog a přiznám se, že pár prohřešků jsem měla. Hlavně buchty a dneska jsem měla kousek vepřového masa. Jo a v úterý jsem měla dokonce zmrzlinový pohár! Já rebelka:D Ale mám se fakt fajn, teď začnu cvičit to pilates a občas si zacvičím ještě 30 day shred level 3, protože mi to fakt přijde jako dobrej cvičební plán. A pak bych se mohla dát na nějakej další měsíční plán s Jill, ještě nevím:) Zítra mám narozky, tak teďka začně to období oslav, kdy si rozhodně nebudu nic odpírat:) Ale tak jednou za čas je taky dobré si dopřát:)

Tumblr_mjebzgesvv1rasyt4o1_400_large

through all the struggle

30. března 2013 v 23:22 | M.
Nějaké další dokumentovací fotky. Přijde mi, že jsem si po 30 day shred celkem vytvarovala břicho a tak všechno vůbec. Měla bych zapracovat spíš na rukách, mám totiž hrozně lehké činečky. Nahrazuji je totiž petkami a knížkami:D Ale na ostatních částech těla to podle mě poznat jde, nebo alespoň já to poznám. A kdybych měla shrnout moje hubnutí jako celek, tak jsem celkem spokojená. Nejsem samozřejmě ještě na konci, ale za těch zhruba 7 měsíců, co hubnu, se mi podařilo shodit asi 6kg a to jsem měla o Vánocích měsíční přestávku. Taky by mě nikdy nenapadlo, že z velikosti 38 obleču velikost 34. Jsem fakt ráda, že jsem se kdysi rozhodla hubnout a hrozně se těším, až se 34 stane mou běžnou velikostí, moje stehna budou mít mezi sebou obrovskou mezeru a já budu vážit něco kolem 45kg. Nebudu se stydět na koupalištích a bude to fajn. A jsem i ráda, že hubnu tak, jak hubnu. Občas si dopřeji sladké nebo něco kaloričtějšího a vím, že to nevadí, protože cvičím, tancuji a mám celkem dost pohybu. Nijak na sebe netlačím a proto vím, že se mi to nezprotiví. Je to pomalé hubnutí, ale aspoň budu vědět, že se mi ta kila nevrátí a zhubnu je vážně napořád. Ještě chci zhubnout tak 4kg a pořádně, ale pořádně si vypracovat postavu. Jsem na cvičení hrozně líná, ale vím, že to bez toho nepůjde a počítám s tím. Do letních prázdnin máme ještě 3 měsíce, tak hurá do toho!

FINALLY

24. března 2013 v 20:37 | M.
Ahooj, jídelníčky radši vynechám, nejsou moc hezký:D Ale dneska jsem se vážila a mám radost:) myslím, že fotky mluví za všechno.

neaktivní víkend

11. března 2013 v 17:17 | M.
Takže víkend byl skvělej, moc:) ale nejedla jsem teda nejlíp. neměla jsem čas sem napsat, tak vám napíšu jen moje prohřešky a pohyb:

Pátek:
prohřešky - 1/2 bagety večer + 3 sušenky oreo
pohyb - dvě hodiny tance + celá noc plná tance a pohybu

Sobota:
prohřešky - nic
pohyb - chůze

Neděle:
prohřešky - šunkosýrový popcorn
pohyb - nic

A jinak nic zvláštního. jedla jsem věci, které nebyli úplně dietní, ale za prohřešek bych to zase nepovažovala. k kině jsem pila místo coca-coly čaj! ale popcornu jsem neodolala. měli jsme ho ale na půl, tak dobrý. dneska už budu zase cvičit, tak se navracím zpátky z takového trochu volnějšího víkendu.

Yhcbj5bspgu_large

lyžák + jídelníček + fotky

2. března 2013 v 21:13 | M.
Takže, celý minulý týden bych tak nějak rychle shrnula. Bohužel si nepamatuju , co přesně jsem kdy jedla, ale snažila jsem se jíst co nejlépe. Neříkám, že se mi to povedlo, protože moc nepovedlo no. Jako nebylo to úplně zlý, ale asi dvakrát jsem měla hranolky, měla jsem bílé pečivo a prostě takové ty věci, které by se neměly. A poslední den jsem tomu teda dala. Večer jsem se totálně napráskala nejrůznějšíma sladkostma - měla jsem karamelovou milku, milku s kouskama oreo, samotný oreo, tortilla chipsy a to je myslím všechno. Naštěstí to nebylo v nějakým velkým množství, od čokolády jsem měla myslím tak dva čtverečky a všeho ostatního taky v malým množství. Jo, a poslední den jsem měla výbornej ovocnej dort, ten jsem si ale zasloužila za tu celotýdenní dřinu, haha. Doufám, že jsem nic nepřibrala. Na druhou stranu si myslím, že jsem to všechno vyjezdila a vylyžovala, věřím si, tak z toho nějak neraplím.

A teď nějakej mix fotek z lyžáku a tak různě:)


výbornej dort:)

nemocná, ale pokračujeme:)

5. února 2013 v 22:57 | M.
Ahojte:) Omlouvám se vám za necelý týden neaktivity, jsem nemocná a jde to se mnou tak nějak z kopce. Buď skoro nejím celý den, nebo naopak jím hrozně moc. Četla jsem něco o těch přočišťovacích hladovkách, ale nevím, jestli to vydržím. Jsem teď ale nemocná, takže ležím celý den v posteli, nevykonávám žádnou fyzickou práci, takže bych mohla zhubnout. Sakra, už chci vážit pod těch pekelných 50kg. Mám ale teď fakt velkou motivaci, za 5 měsíců nám začíná léto a já do té doby prostě budu mít hezkou hubenou postavičku:)!

P.S.: Moje váha je teď 51kg, tak musím zhubnout v nejbližší době aspoň ty dvě kila pro nějakou motivaci:) Kdybych konečně vážila pod 50kg, bože, to by bylo jako sen:))))))))))))))))

few steps forward

16. ledna 2013 v 20:17 | M.
Bohužel teď nemám moc čas psát jídelníčky a abych pravdu řekla, tak tu dietu teď dost porušuji. Pohybu mám ale dost, zítra a pozítří jdu na trénink + battle a v sobotu odjíždím na týden na hory, budu tam celý týden, tak stejně bych sem nemohla nic přispívat. Ale jak se vrátím z hor, tak na sebe budu opravdu přísnější. Musím si už na to dávat pozor, nebo přiberu a budu zase fňukat. Aby to tady ale tak nezahálelo, tak sem přidám nějaký fotky:) Poprvé jsem dělala fotky ve spodním prádle, myslím, že od srpna je tam ten rozdíl už určitě vidět. Pořád si tak nějak držím 50kg, ale do léta chci vážit maximálně 45kg, to je opravdu strop.


Jsem zpátky - nový začátek.

2. ledna 2013 v 19:17 | M.
Ahoooj , tak po dvou týdnech se vracím na blog. Upřímně vám řeknu , že jsem žrala jako prase. Ale musím uznat, že jsem se cítila volná a prostě jsem se měla dobře:D Ale je čas se sebou začít něco dělat. Jedna moje kamarádka mě přivedla k jedné dietě, která vypadá vážně moc dobře. Jmenuje se Dukanova dieta, možná to někdo znáte, máte knížku, nebo jste ji drželi. Já bohužel knížku nemám, ale zkrátka se budu snažit jíst jenom bílkoviny. Asi nebudu ani cvičit, hlavně v té první (i druhé) fázi se to doporučuje, protože jak máte malé množství sacharidů a všeho , tak jste unavení a tak. První fáze trvá týden, to se jí tedy jenom bílkoviny, nic jiného a druhá fáze se skládá z bílkovin a zeleniny. Snad to vydržím a zhubnu.

Ale musím říct, že jsem za ty dva týdny přibrala jenom něco přes kilo, což není tolik. Úplně jsem se bála, že se mi na té váze ukáže aspoň 57kg, cítila jsem se vážně tlustá, jak jsem se pořád cpala. Ale teď, když jsem viděla ta čísla na váze, tak se necítím tak hrozně. Ale prostě do léta mám svou vysněnou postavu, to je moje letošní předsevzetí. Jinak žádné nemám, snad si udržet známky. Něco by se možná ještě našlo, co jsem si naslibovala, že dosáhnu, ale teď si nevzpomenu. Takže od zítřka přispívám zase pravidelně, už mi to i chybělo:)

Tumblr_meifmizjcm1rmx5jmo1_500_large

První kroky.

19. listopadu 2012 v 19:52 | M.
Takže , po skoro třech měsících hubnutí sem se rozhodla, že přidám další várku fotek. Tři měsíce od hubnutí to bude až konce listopadu, ale dneska jsem poprvé za dost dlouhou dobu měla na sobě legíny, tak jsem se vyfotila a řekla bych, že výsledek jde zase o trošku poznat.

Když jsem se fotila naposledy, měla jsem volnější tričko, protože jsem měla na břichu špek. Pořád tam ještě je, ale je menší, než býval. I nohy jsou menší a hlavně zadek! Taky prsa, že, ale nevadii. Mám ještě hodně na čem pracovat, mám před sebou ještě hodně dlouhou cestu, ale snažím se, snažím se, abych hubla tak, abych to už, pokud možno, nikdy nepřibrala zpátky. Musím si to vydřít postupně.

two months after.

27. října 2012 v 17:33 | M.
Hubnu už skoro dva měsíce a mám pocit, že na sobě už skutečně vidím výsledky. Trošku mě překvapuje, že na váze to moc poznat nejde, zhubla jsem asi 3.5 kg, prostě jsem se najednou nějak zasekla, nevím. Ale zase na těch centimetrech to poznat jde , a to je hlavní.

pas: -3cm
boky: -5cm
stehna: -2cm
prsa: -4cm

ty prsa mě mrzí, ale nedá se nic dělat. ale ta ostatní čísla mě motivují a dávají mi sílu jít dál:) budu se snažit nezlenivět a pořád si ten jídelníček hlídat, i o Vánocích, i když to bude těžký. chci do nového roku vstoupit HUBENÁ.


Thinspiration.

23. října 2012 v 12:00 | M.
nejlepší z nejlepších

První krůčky.

13. září 2012 v 20:08 | M.
Řekla jsem si, že se odhodlám dát si sem nějaké fotky pro srovnání a třeba se na ně za pár měsíců podívám a řeknu si, že už taková nejsem. Na to se těším. Dlouho jsem nad tím přemýšlela a - ano, chci ty fotky tady mít. Už jsem trochu zhubla, řekla bych, že to jde trošišišičku poznat, nebo já to na sobě poznám, protože se pořád pozoruju, ale jinak to asi moc poznat zatím nejde. Ale to přijde:) Nicméně jsem zatím spokojená i za těch pár kil , za dobu , co hubnu, jsem se vážila jen jednou, zbytečně mě to deptá, chci to na sobě spíš poznat sama, než podle ručičky na váze.


mám doooooost divnej tvar stehen , ale to se časem vytvaruje. nějak. snad.

I CAN DO THIS!

2. září 2012 v 19:11 | M.
Víte, poslední dobou mě hodně baví číst si příběhy těch, které 'to dokázaly' a to byli třeba několikanásobně tlustší, než jsem já. Opravdu mi to dodává sílu a přesvědčení, že to zvládnu taky. Že jednou někam přijdu a už nebudu ta tlustá holka, ale budu ta, která je tak krásně hubená. Na to se těším nejvíc. Těším se, až si na sebe vezmu jakýkoliv kus oblečení a všechno na mě bude vypadat úžasně. Těším se, až nebudu mít nervy z koupališť a z toho, že jsem vždycky ze všech nejtlustší. Už mě to unavuje. Těším se, až mi všichni budou říkat, že jsem zhubla, jak jsem to udělala a že mám teď krásnou postavu. Těším se, až si řeknu 'bývala jsem tlustá'. Když si tak čtu to, co napsaly ty holky, které zhubly třeba 20 kilo, dodává mi to hrozně moc sebevědomí. Vždycky pro mě bylo tak těžké hubnout. Vydržela jsem to tak týden a sice jsem zhubla, ale potom jsem to za chvíli zase nabrala. Teď to dotáhnu na mých vysněných 43 kg a budu si to držet. Do zimy to zvládnu. A když se někdo bude bavit o mé postavě, tak všichni řeknou: jo , ona je HUBENÁ.

Tumblr_m7rztgggi61qf4k86o1_500_large

Tumblr_m2ab25zmli1rqg8a6o1_500_large

Vítám

26. srpna 2012 v 21:31 | M.
Ahoj, takže tímto článkem vás chci přivítat na mém novém blogu a snad vám tak i vysvětlit důvod jeho vzniku a jeho následný obsah. Jak bych začala, jmenuji se Michaela, na blogu budu vystupovat pouze jako M. a je mi 15 let. Měřím 156 cm a vážím 53 kg. Teď se dostáváme ke kámenu úrazu. Chystám se zhubnout, a to dost radikálně a proto jsem si založila tento blog. Bude mi sloužit jako něco na způsob hubnoucího deníku, kam si budu zapisovat, co jsem snědla, občas něco napíšu a možná, až se odvážím a uvidím pokroky, dám sem i nějaké fotky. A proč jsem se tak najednou rozhodla zhubnout? Ona se moje váha tak vždycky pohybovala kolem 50ti kilogramů a jsem taková, jak bych to řekla, prostě oblejší, hlavně v oblasti stehen. Asi bych o sobě neřekla, že jsem tlustá, ale teď už ano. Teď už se tomu nevyhnu. Prostě mé tělo se mi naprosto hnusí, nevidím na něm nic hezkého, příčí se mi, že vypadám, tak, jak vypadám a tudíž se sebou nemůžu být nikdy spokojená. Nechci se dívat do zrcadla, nechci se vážit, nechci se dívat na hubené holky. Stydím se na sebe. A protože se v tomhle stavu naprosto dusím, rozhodla jsem se, že s tím něco udělám. A protože jsem hrozně líná a netrpělivá , takže prostě nezhubnu klasickou dietou, kdy bych měla jíst zdravě a cvičit a zhubla bych kilo za rok, ale začnu tím, že budu držet hladovku a potom budu přežívat o zelenině. Nemám vůbec silnou vůli, ale doufám, že to vydržím. Musím. Chtěla bych občas držet hladovku a potom už jenom zelenina a hodně hodně hodně vody. Moje vysněná váha je 40 kg, mě ale bude stačit 43kg. Takže chci zhubnout 10 kg. Nejvíc se bojím, že zhubnu v oblasti prsou, ale jsem s tím smířená. Budu muset zkrátka něco obětovat. Takže začínám od zítřka;)

Tumblr_lpxxxyrmfg1qj0387o1_500_large

Anzvq-4ciaic-aw_large

Tumblr_lidd7a6dmy1qfateqo1_500_large
 
 

Reklama